1.    کلیه محصولات آکادمی ملی فراز توسط شرکت انرژی موتور وارد کشور و گارانتی شده اند.

 

2.    تمام محصولات ارائه شده در این سایت،  در صورتی که کالای تحویل شده به مشتری، قبل از استفاده دارای مشکل باشد، در صورتی که در همان بازه زمانی یک هفته مراتب به اطلاع فروشگاه برسد،

 

3.    ارسال سفارشات در فروشگاه، به سه صورت پست پیشتاز، سفارشی و تیپاکس صورت می گیرد، هزینه ارسال پیشتاز قبل از پرداخت صورتحساب به مبلغ سفارش اضافه میگردد؛ ارسال سفارشی بصورت رایگان توسط فروشگاه انجام میشود، اما در ارسال با تیپاکس، خریدار فقط مبلغ کالا را به فروشگاه می پردازد، وهزینه ارسال موقع تحویل سفارش به مشتری، از وی اخذ خواهد شد. ( پس کرایه )

ضمنا، مشتری در هر سفارش تنها مبلغ کالای انتخابی به اضافه هزینه روش حمل انتخابی (پست پیشتاز) را میپردازد و هزینه ای بابت تماس، مالیات، بسته بندی و … از خریدار اخذ نمی شود.

4.    آکادمی فراز تعهد می کند، نسبت به حفظ و نگهداری از کلیه اطلاعات شخصی کاربران اقدام نموده، و به هیچ وجه آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.

5.    آکادمی فراز هیچ گونه دسترسی به اطلاعات بانکی خریداران ندارد، و کلیه مراحل پرداخت، در روش آنلاین به صورت کامل در درگاه بانک طرف قرارداد فروشگاه انجام می پذیرد.

6.    قیمت محصولات سایت به روز می باشد و کاربر می تواند بعد از استعلام قیمت کالا، نسبت به خرید و پرداخت آنلاین محصول مورد نظر خود اقدام نماید.
فروشگاه متعهد میشود کلیه سفارشات ثبت شده را (خواه مشتری وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نموده باشد و خواه قصد واریز به حساب فروشگاه را داشته باشد) با همان قیمت ثبت شده در فاکتور ارسال نماید.