حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

بسته ها بايد حداکثر دو روز پس از تاييد پرداخت ارسال شوند. اگر شما روش هاي ديگري را براي پرداخت انتخاب کنيد ممکن است مالياتي بر آن افزوده شود. شما به هرنوع شيوه‌ی حمل را که انتخاب کنيد شماره‌ی پيگيري مرسوله براي شما ارسال خواهد شد.

هزينه هاي ارسال شامل هزينه هاي بسته بندي و پست مي شوند. تعرفه ها بررسي شدند، با در نظر . ما پيشنهاد مي کنيم سفارشات خود را در يک گروه جمع آوري کنيد. ما نمتوانيم دو سفارش مجزا را با هم در يک گروه جمع آوري کنيم و ماليات براي هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. بسته ها با تاييد خود شما ارسال مي شوند ولي ممکن است شکننده باشند.

جعبه ها تقريبا خالي هستند.

شما می توانید متناسب با محل زندگی ، مناسبت ترین شیوه ی خرید را انتخاب کرده و سفارش خود را بر اساس آن ثبت کنید.

این روش مخصوص کلیه ی دوستان (تهرانی و شهرستانی) می باشد. در این روش سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن توسط پست پیشتاز ارسال می گردد و معمولا بین 48 تا 72 ساعت بعد به دست شما خواهد رسید. هزینه ی ارسال محصولات به کلیه ی نقاط ایران حداکثر 60 هزار تومان می باشد که این مبلغ در هنگام ثبت سفارش به فاکتور شما اضافه میگردد. شما می توانید مبلغ اعلام شده از سوی فروشگاه را به یکی از 3 روش زیر به حساب فروشگاه واریز نمایید:
  • پرداخت مبلغ بصورت آنلاین
  • مراجعه به بانک و واریز وجه
  • انتقال مبلغ از طریق کارت عابر بانک و توسط دستگاه خود پرداز

توجه نمایید که شما بایستی پس از واریز وجه ، شماره رهگیری و سایر اطلاعاتِ وجه واریزی را از طریق فرم ورود اطلاعاتِ وجه واریزی برای ما ارسال نمایید. در غیر این صورت سفارش شما به صورت کامل ثبت نگردیده و در ارسال آن تاخیر ایجاد خواهد شد.

این روش فقط مخصوص دوستان تهرانی می باشد. در این روش سفارش شما پس از آماده سازی و بسته بندی تحویل مامور پیک داده می شود و در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد. قابل ذکر است که هزینه ی پیک بر عهده ی مشتری می باشد که پیش از ارسالِ بسته هماهنگی لازم با مشتری به صورت تلفنی انجام گرفته و مبلغ سفارش به اضافه ی مبلغ پیک به اطلاع مشتری رسانده می شود تا در صورت تایید بسته ارسال شود.

امکان سفارش از این طریق برای دوستان تهرانی و شهرستانی مهیا می باشد. این روش مشابه روش اول می باشد. در واقع سفارش شما به وسیله ی پست ارسال می گردد. با این تفاوت که نیازی به واریز مبلغ سفارش به حساب های فروشگاه نبوده و بایستی مبلغ اعلام شده از سوی فروشگاه را به مامور پست تحویل دهید. هزینه ی ارسال محصول متناسب با شهر محل سکونت مشتری متغیر است و در هنگام سفارش توسط سیستم فروشگاه به اطلاع می رسد. قابل ذکر است که در این روش بسته های پستی با استفاده از پست پیشتاز ارسال نمی گردد به همین دلیل مدت زمان تحویل سفارش به مشتری بیش از سایر روش هاست به همین دلیل 2 روش قبلی بیش از این روش توصیه می شود.